„Tele2“ pasiūlymas: nuolaidos planšetėms ir televizoriams

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, „Tele2“siūlo sutaupyti ir skelbia ypač viliojančius pasiūlymus planšetėms bei televizoriams įsigyti. Nuolaidomis pasinaudoti galima visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Pavasaris yra puiki proga atsinaujinti. Todėl savo klientams paruošėme sutaupyti padedančių pasiūlymų dviemįrenginių grupėms: planšetiniams kompiuteriams ir televizoriams“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Planšetės – vos nuo 1 Eur

Svajojantiems apie planšetinį kompiuterį metas suskubti – šiuo metu pasiūlyme dalyvaujančius„Huawei“, „Samsung“ ir „Apple“ gamintojų modelius įsigyti galima ypač geromis sąlygomis, jų kainos prasideda vos nuo 1 Eur! Pasiūlymai galioja planšetes įsigyjant kartu su „Tele2 Laisvo interneto“ neribotu planu (už 17,90 Eur/mėn), modemu nuo 2 Eur/mėn. ir 24 mėn. sutartimi.

Didžiausianuolaida iš visų pasiūlymedalyvaujančių planšečių taikoma modeliui „HuaweiMediaPad T310“. Šioje stilingojeplanšetėjeįdiegtas itin greitas „QualcommSnapdragon 425 procesorius, o 9,6 colių įstrižainės ekranas yra patogus tiek darbui, tiek pramogoms.

Tuo tarpu „Samsung“ gerbėjai gali rinktis net iš 5 pasiūlymų. Vienas tokių yra paruoštas modeliui„T515 TAB“.Jis išsiskiria savo lengvumu bei kompaktiškumu – 10,1 colio įstrižainės planšetė sveria vos 470 gramų. Jos ekranas vaizdą atkuria ypač detalia 1920x1200 pikselių raiška, o galios suteikia net aštuonių branduolių procesorius Exynos 7885.

Norintiems dar didesnio planšetinio kompiuterio – verta rinktis 10,5 colių įstrižainės ekraną turintį modelį „Samsung TAB s5e“. Vos 400 gramų sveriančioje planšetėje įmontuotas galingas procesorius, užtikrinantis, kad įrenginys optimaliai veiks net ir intensyviai žaidžiant ar internete žiūrint vaizdo įrašus. Tai užtikrins ir planšetės baterija, kurios talpa siekia net 7040 mAh ir, gamintojų teigimu, pilnai įkrauta gali veikti iki 14,5 valandų.

Apie kitus pasiūlyme dalyvaujančius planšečių modelius sužinoti galima www.tele2.lt, Tele2“ salonuose ar paskambinus 117.

Išmanieji televizoriai– tik nuo 59 Eur

Tai dar ne viskas – nuo šiol „Tele2“ salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.ltgalima įsigyti ir išmaniuosius televizorius. O šiuo metu pasirašius 24 mėn. sutartį kartu su neribotu „Tele2 Laisvo interneto“ planu(už 17,90 Eur/mėn) ir modemu nuo 2 Eur/mėn. jiems taikomos įspūdingos nuolaidos – kainos prasideda vos nuo 59 Eur.

Besižvalgantiems naujo televizoriaus dabar ypač verta rinktis modelį „Sharp 40BG0EO“. Šis 40 colių įstrižainės skystųjų kristalų ekraną (LCD) turintisišmanusis televizorius puikiai atkuria itin smulkias vaizdo detales. O tam, kad žiūrėjimo patirtis būtų dar geresnė – televizoriuje yra integruota speciali „Harman/Kardon“ garso sistema.

Svajojantiems apie „Samsung“ televizorius yra paruošti 2 pasiūlymai. Vienas jų yra skirtas itin ploną korpusą ir 43 colių įstrižainės ekraną turinčiam modeliui „Samsung 43" UHD 4K“. Specialiai jam sukurtas procesorius užtikrina, kad net labai šviesiose ar tamsiose kadrų dalyse netrūktų vaizdo detalumo. Tuo tarpu „PurColor“ technologija garantuoja, kad ekrane atkuriamos spalvos atrodys ypač tikroviškai.

Besidairantiems didesnio televizoriaus – verta rinktis 49 colių įstrižainės modelį „Samsung QLED 4K“. Jis naudoja kvantinių taškų technologiją, kuri leidžia atkurti milijardus atspalvių itin aukšta raiška. Be to,integruotas dirbtinis intelektas apdoroja vaizdą, sumažina vizualinį triukšmą, atkuria prarastas detalesir garantuoja itin mažą delsą žaidžiant žaidimus.

Daugiau apie pasiūlyme dalyvaujančius planšetinių kompiuterių ir televizorių modelius, nuolaidų sąlygas, mokesčius ir taisykles sužinosite www.tele2.lt, „Tele2“ salonuose ar paskambinus 117. Akcijos laikas bei įrenginių kiekis – riboti.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode