Daržovių blynai

Reikės:

1 morkos

1 nedidelės cukinijos

170 g moliūgo

3 brokolio žiedų/galvučių

2-3 bulvių

½ poro

saujelės baziliko lapelių

saujelės krapų

2 kiaušinių

druskos, pipirų

5 šaukštų rupių ruginių ar kvietinių miltų

„Obelių“ rapsų aliejaus kepimui

Jei mėgstate bulvinius blynus, šie irgi taps mėgstamiausiais. Sotūs, maistingi, praturtinti daržovėmis, pilni gerųjų skaidulų. Pamaitins visą minią. Naudokite daržoves, kurias turite ir kurias mėgstate labiausiai, gardinkite grybais, įtarkuokite fermentinio ar įtrupinkite ir fetos sūrio. Skaniausi su jogurtu, grietine ar varškės padažu su krapais. Svarbu atminti, kad šie blynai labai daržovingi ir jiems reikia laiko iškepti. Todėl kepkite įkaitintame aliejuje ant vidutinės ugnies, kad nesudegtų.

Sutarkuojame visas daržoves smulkia tarka (ne burokine). Porą smulkiai supjaustome, pasmulkiname baziliko lapelius. Įmušame kiaušinius, įberiame druskos, šviežiai maltų pipirų ir išmaišome. Beriame miltus, gerai išmaišome.

Keptuvę įkaitiname. Pilame porą šaukštų aliejaus, palaukiame kol jis įkais ir dedame po šaukštą tešlos, paspaudžiame šaukštu iš viršaus. Kepame ant vidutinės kaitros, kad gražiai ir tolygiai apskrustų, apverčiame ir gerai pakepiname ir kitą pusę. Aliejaus perteklių nugeriame popieriniu rakšluosčiu.

Beatosvirtuve.lt

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode