Parama dėkojame

Latvijoje medalius laimėjo visi

Latvijoje, Jelgavoje, vykusiame štangos spaudimo gulomis čempionate sėkmingai pasirodė grupė sporto klubo „Mažeikių švyturys“ atstovų, kurių kiekvienas iškovojo po medalį.

Visi patyrę

Štangos spaudimo gulomis rungtis Latvijoje populiari, todėl šios šalies sportininkai joje pasiekia aukštų rezultatų. Čempionate savo jėgas išmėgino per 170 įvairaus amžiaus jėgistų.

Mažeikiams Jelgavoje atstovavo vienuolika patyrusių sportininkų, kurie pasirodė užtikrintai ir sėkmingai: iškovota tiek pat medalių ir dvi taurės komandinėse kategorijose. „Važiavome tie, kurie turėjome galimybę pasiekti aukštų rezultatų. Kaip matyti, pataikėme visu šimtu procentų ir tuo esame patenkinti“, – teigė sporto klubo „Mažeikių švyturys“ treneris Benjaminas Milis.

Atskiri rezultatai

Pirmoji taurė komandinėje įskaitoje Mažeikiams teko iš jaunimo rankų: Airidas Šimkus (svorio kategorija iki 66 kg) išspaudė 125 kg, o Mantas Stonys (sv. kat. iki 83 kg) – 180 kg ir abu pasidabino aukso medaliais. Artūras Petkevičius (sv. kat. iki 74 kg) įveikė 140 kg svorio štangą ir jam teko bronza. Jaunimas dešimties komandų grupėje užėmė trečiąją vietą.

Vienintelis jaunių atstovas Žygimantas Kalinovas iki 83 kg svorio kategorijoje išspaudė 125 kg ir iškovojo auksą.

Kita taurė į Mažeikius atkeliavo iš senjorų grupės. Patyrę štangos spaudimo rungties veteranai vos keturiais taškais nusileido latvių „Jekabpils“ komandai ir užėmė garbingą antrąją vietą.

Aukščiausios prabos medalius pelnė B. Milis (sv. kat. iki 83 kg, iki 60 metų, išspaudė 160 kg) ir Darius Ereksonas (sv. kat. iki 105 kg, iki 50 m., išspaudė 192,5 kg), sidabrą – Vytautas Širkus (sv. kat. iki 74 kg, iki 60 m., išspaudė 100 kg) ir Zigmas Širvinskas (sv. kat. iki 83 kg, iki 70 m., išspaudė 135 kg), bronzą – Andrius Narmontas (sv. kat. iki 93 kg, iki 50 m., išspaudė 180 kg) ir Gintautas Beišinas (sv. kat. per 120 kg, iki 50 m., išspaudė 185 kg).

Vienintelė mergina, gynusi Mažeikių garbę šiame čempionate, Roberta Narmontaitė iki 63 kg svorio kategorijoje išspaudė 65 kg ir liko trečia.