Popiežius: karas yra vienas iš baisiausių įmanomų blogių

blogiuPraėjo koronaviruso pandemija, jos sukelta ekonominė krizė dar neįveikta, o dabar pasaulį užklupo dar viena – baisaus karo Ukrainoje – krizė, tačiau popiežius viltingai žvelgia į 2023 metus, į PJD renginį Portugalijoje. Antradienį paskelbtas Pranciškaus kreipimasis į jaunimą būsimos PJD proga.

„Žvelgiu į 2023-ųjų rugpjūtį – belieka mažiau nei pusantrų metų iki jaunimo susitikimo. Žvelgiu į Lisaboną, į Fatimą..., į būsimą susitikimą su jumis“, – pasakė popiežius žinioje jaunimui, prisipažindamas, kad šiuo metu nėra lengva: „Nelengva, nes einame iš krizės į krizę. Įveikėme pandemiją, puolėme į ekonominę krizę, o dabar esame karo krizėje, kuri yra vienas iš baisiausių įmanomų blogių“, – pasakė popiežius.

Popiežius prašė jaunimo kūrybingai rengtis svarbiam pasauliniam susitikimui: „būti kūrybingais reiškia nesižvalgyti į buvusius kitus panašius renginius. Jei nebūsite kūrybingi, nebūsite poetai, nieko gero iš šio susitikimo neišeis. Jis bus ne autentiškas, o kopija kitų susitikimų“. „Visi turime būti autentiški, ne kopijos“, – sakydavo jaunas italas palaimintasis“ (Red past.: pal. Karolis Akutis).

Popiežius Pranciškus užtikrino, kad meldžiasi už jaunimą, prašė jų maldos už jį, pridūrė, jog meldžiasi, kad pasaulinis jaunimo susitikimas Portugalijoje būtų vaisingas ir kad kiekvienas besirengiantis šiam susitikimui taptų geresniu. (SAK / Vatican News)

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode