Pasaulinė maldos iniciatyva „Minutė už taiką“ Ukrainoje ir Šventojoje Žemėje

minuteTarptautinis katalikų akcijos forumas ir kitos katalikiškos organizacijos pakvietė trečiadienį, birželio 8 d., 13.00 val., Romos laiku, skirti maldos susitikimams už taiką Ukrainoje, Izraelyje ir Palestinoje.

Kviečiami visi: katalikai, įvairių konfesijų krikščionys, įvairių religijų tikintieji, geros valios vyrai ir moterys. Susirinkusieji melsis už taiką, visame pasaulyje, ypač už taiką Ukrainoje, Šventojoje Žemėje ir Jeruzalėje.

„Ištieskime ranką tiesai. Meskimės už taiką, atsiliepkime į popiežiaus Pranciškaus raginimą 2022 m. balandžio 17 d. šių metų Velykų Urbi et Orbi žinioje: „Taika yra įmanoma, taika yra būtina, taika yra pagrindinė visų atsakomybė!“, – rašo maldos iniciatyvos „Minutė už taiką“ kvietime Tarptautinis katalikų akcijos forumas.

Forumas 2014 m. pirmą kartą paskelbė panašią maldos už taiką iniciatyvą, susijusią su popiežiaus Pranciškaus tų metų birželio 8 dieną Vatikano soduose surengtu susitikimu už palestiniečių ir izraeliečių susitaikymą. 2014 m. taikos susitikimo dalyviai popiežius Pranciškus, Izraelio prezidentas S. Peresas, Palestiniečių valdžios prezidentas Mahmud Abbas – Abu Mazenas ir Konstantinopolio patriarchas Baltramiejus I, po maldos Vatikano soduose pasodino taiką simbolizuojantį alyvmedį. (SAK /Vatican News)

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode