Už moters nužudymą Kaune vyras nuteistas 12 metų nelaisvės

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį skyrė 12 metų laisvės atėmimo bausmę vyrui, pripažintam kaltu pernai Kaune nužudžius moterį.

Kaip pranešė teismas, 28-erių nuteistasis pernai spalio viduryje prie Nemuno upės, netoli „Žalgirio“ arenos, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, asmeninio tarpusavio konflikto su nukentėjusiąja metu, tyčia sudavė jai ne mažiau kaip 13 smūgių į galvą ir kitas kūno vietas.

 

Suėmęs nukentėjusiąją už rankų, jis nutempė ją į Nemuną ir pastūmė gilyn, tada panardino į vandenį ir paliko, dėl ko prigėrusi vandens moteris mirė.

Pasak teismo, kaltinamasis ikiteisminio tyrimo metu ir teisme prisipažino įvykdęs nusikalstamą veiką. Jis teigė, kad supyko, kai nukentėjusioji pastūmė jį rankomis, dėl ko jis įkrito į upę, todėl mušė ją kumščiu. Nuo smūgių moteris parkrito ant pievos, tačiau jis to nepaisė ir toliau mušė gulinčią moterį, o pamanęs, kad nukentėjusioji mirė – nutempė ją į vandenį, pastūmė gilyn į upę link srovės, ir tikėjosi, kad vandens srovė ją nuneš tolyn.

Pasak teismo, nors kaltinamasis ir teigė, kad jis nesiekė nukentėjusiosios mirties, tačiau jis nesiėmė jokių veiksmų tokiems padariniams išvengti. Teismas kaltinamojo atsakomybę sunkinančiomis aplinkybėmis pripažino tai, kad nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir būdamas recidyvistu – vyras yra teistas penkis kartus, o lengvinančia aplinkybe – kad prisipažino padaręs nusikaltimą ir nuoširdžiai gailėjosi.

Nužudytosios motinai teismas priteisė 450 eurų turtinės ir 25 tūkst. eurų neturtinės žalos atlyginimą.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode